Книги

Мультимедійний програмний засіб з вивчення 3Ds Max

Впровадження мультимедійних технологій в освітні процеси являється одним із ключових методів інформатизації освіти. У наш час мультимедійні технології відносяться до найбільш перспективних напрямків інформаційних технологій, що динамічно розвиваються.
Актуальність застосування мультимедійних технологій у освітньому процесі визначена тим, що на сучасному етапі нашого суспільного розвитку відбувається інформатизація суспільства та широке розповсюдження глобальної комп’ютерної мережі Інтернет.
Комп’ютерні технології на сьогодні стали невід’ємною частиною життя суспільства. Використання інформаційних технологій дає більшу ступінь засвоєння матеріалу.
Мультимедійний програмний засіб з вивчення 3Ds Max призначений для користувачів різних навчальних закладів, як школярів так і студентів, а також для людей, які вже закінчили стаціонарне навчання. Всі заняття практико орієнтовані, і тому користувачі отримують не лише систематизовані теоретичні знання, але і практичний досвід професійної діяльності.
Мультимедійний програмний засіб має наступні уроки-тренажери:
1. Знайомство з програмним пакетом 3Ds Max.
2. Створення простих об’єктів та трансформація.
3. Корисні прийоми при моделюванні.
4. Модифікатори та зіставні об’єкти.
5. Джерела світла.
6. Матеріали та текстурні карти.
7. Анімація сцени.
8. Візуалізація сцени.
9. Практичні завдання, що використовують матеріали вищезазначених уроків.

Контакты

Вся контактная информация

  • Телефон: +38(097)9308618